מה עלי לעשות כדי שילדי ילמד גישור?

גישור כחוג במסגרת הצהרון

במסגרת פעילות הצהרון הילדים משתתפים בחוגי העשרה רבים ומגוונים. תכנית דמיון משתלבת עם פעילות הצהרון ומעניקה לילדים פעילות מהנה ומעשירה. כהורים אנו יכולים להשפיע על תכניות ההעשרה אשר יקבלו ילדינו. וודאו כי בצהרון בו ילדכם שוהה ישנה פעילות העשרה מתחום מיומנויות הגישור אשר מתאימה לגיל הגן.

 

צרו קשר עכשיו וקבלו פרטים נוספים אודות תכנית דמיון בצהרונים.

הדרכות הורים בקבוצות קטנות להנחלת הגישור בחיי המשפחה

תכנית דמיון מספקת הדרכות להורים אשר מעוניינים לקבל כלים יעילים להתמודדות עם קונפליקטים בין ילדים. התא המשפחתי הוא "מגרש המשחקים" החשוב ביותר עבור הילד וגם המקום בו אנו יכולים להשפיע ולהעניק כלים להתמודדות בזמן אמת.

 

 צרו קשר עכשיו וקבלו פרטים נוספים אודות הדרכות הורים בנושא גישור לילדים.

וועד ההורים של הגן מחליט מידי שנה על פעילויות העשרה לילדים

מידי שנה מתכנס וועד ההורים של הגן עם צוות הגן כדי להחליט אילו פעילויות העשרה יקבלו ילדי הגן במסגרת תקציב הוועד. כהורים לילדים יש לנו השפעה על התכנים המובאים לגן מטעם וועד ההורים. וודאו כי בגן אליו רשום ילדכם ישנה פעילות העשרה בתחום מיומנויות הגישור אשר מתאימה לגיל הגן.

 

צרו קשר עכשיו ואנו נדאג להגיע לישיבת הוועד בגן  כדי להציג את עיקרי התכנית.

תכנית העשרה בנושא הגישור לילדי החטיבה הצעירה

מידי שנה מתכנס וועד ההורים של החטיבה הצעירה ומחליט על פעילות ההעשרה אשר ילדיכם יקבלו במסגרת תקציב הוועד. כמו כן קיימות פעילויות העשרה שבית הספר בוחר להעניק לילדים במסגרת התל"ן. וודאו כי בחטיבה הצעירה אליה רשום ילדכם ישנה פעילות העשרה בתחום מיומנויות הגישור.

 

צרו קשר עכשיו ואנו נדאג להגיע לישיבת הוועד בחט"צ כדי להציג את עיקרי התכנית.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now