סדנאות הורים בנושא פתרון קונפליקטים בין ילדים . לפרטים נוספים 054-4917327

גישור בגן הילדים

חוגים וסדנאות לקטנים

הדרכות למבוגרים וסדנאות הורים

מיומנויות מעולם הגישור מסייעות בהפחתת רמת הקונפליקטים והאלימות בגנים

תכנית דמיון יצרה תרגום ייחודי וחדשני של מיומנויות הגישור והתאמתן לילדים בגילאי 4 - 6. התכנית מציגה בפני הילדים קונפליקטים מחיי היומיום, באמצעות תיאטרון בובות. מיומנויות הגישור מצטרפות כדמויות בתיאטרון הבובות אשר מחוללות תפנית חיובית בסיפור. בדרך זו פוגשים הילדים מונחים מופשטים, כגון: ראייה רחבה, הקשבה ודיאלוג, בצורה מוחשית ופשוטה.

 

"הפעילות הביאה לעולם הגן שפה של תקשורת בונה ומעשירה, שפה של שיקוף, אמפתיה, פתרון קונפליקטים באמצעות מקום וכבוד לאחר.... בשיחה עם הגננות הועלתה העובדה כי הסדנה תרמה להפחתת האלימות בגנים." שירי גבאי - מנהלת קהילה צהרונים והשתלמויות בגיל הרך בשרת מגוונים רמת השרון. אפריל 2014. 

 

"התכנית תתרום לילדים בפיתוח התנהגות פרו-חברתית ובהפחתת האלימות בין הילדים במסגרות החינוכיות. יתר על כן, הילדים לומדים להשתמש במודל תקשורת אפקטיבי ויעיל שישמש אותם בהמשך." נירית גיבנט - יועצת חינוכית המתמחה בגיל הרך מטעם "מכון אתרוג". אפריל 2012.

 

מגשרים רבים מספרים כי מתרחש איזשהו קסם בחדר הגישור, משהו קורה אשר גורם לשני אנשים מסוכסכים, כועסים ולעיתים כואבים, להרגע ולדון על הנושאים אשר במחלוקת בצורה עניינית ופתוחה. גם בגן ניתן לחוש בקסם הזה כאשר הילדים מתארים כל כך במדוייק את כוחה של הקשבה אמיתית - הקשבה שקטה, מרותקים לסיפורי ריבים של ילדים, אשר עבורם הם "סיפורים מהחיים", ומממשים את המיומנויות והכלים באינטראקציות שלהם מול חבריהם.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
חוג גישור.jpg

סדנת דמיון בכנס גישורים 2013